חייגו

היי, נעים להכיר, אני יפית, בת 44, נשואה+2, גרה בתל מונד. תחום עיצוב והלבשת הבית היה תמיד קרוב לליבי ולאחר שעיצבתי את הבתים שלי, של משפחה וחברים, החלטתי להפוך את הכישרון לעסק ולהגשים חלומות לבתים מהממים לאחרים. אני מאמינה שאפשר לעצב בתים מדהימים ומיוחדים בלי להוציא הון תועפות, כי לכולם מגיע להתרגש בכל פעם שחוזרים לבית מעוצב. אז מה אתם אומרים? שנגשים חלומות ביחד?

אני עובדת בשיטה ייחודית שלא דורשת עוד ועוד פגישות ולא מחייבת את הלקוחות ללכת איתי לקניות, ואני לא מחייבת ללכת לחנויות ספציפיות, ולכן לא נגיע למחירים של עשרות אלפי שקלים. הכל נגמר אחרי פגישה אחת שאחריה תדעו בדיוק מה אתם צריכים ואיך הכל יראה בסוף. הכל נבנה על הצורך שלכם ובעיצוב האישי שלכם. בסוף הפגישה תקבלו “מפת וויז” של הום סטיילינג שתיקח אתכם מנקודה א’ לנקודה ב’- שזו דירת החלומות שלכם. הצטרפו אלי למסע קצר, ממוקד וחסכוני ובלי אפשרות להתבלבל בדרך לדירה שתמיד רציתם.

“אני רוצה להגשים ללקוחות שלי את החלום לבית מהמם ומרגש, ובלי לשבור תוכניות חיסכון. ומה שאני חושבת ומאמינה שאפשר לחסוך ללקוחות, אני אומרת! זו הגישה והשיטה.”

לקוחות מספרים ש..

"הי יפית, מודה לך מקרב לב על עזרתך בהום סטיילינג של דירתי. את אישה מדהימה, מקצועית ובעלת רעיונות ופתרונות לכל בעיה. מורגש שאת עבודתך את עושה באהבה רבה ומכל הלב והנשמה, והתצאה מהממת ומיוחד במינה... שמחה מאוד שבחרתי בך לעצב את דירתי. תודה רבה רבה!"
שילגית
"יפית אהובה. תודה רבה על תהליך מרגש שסייע מאוד בבחירת הדברים והעיצוב לבית. הנגשת את הדברים בצורה פשוטה,נכונה ואוטנתית עם המון סבלנות ידע ומקצועיות. עזרת לי בראיית המרחב ככלל והתאמת החפצים אליו. מאוד ממליצה עליך ועל שיטת העבודה הנגישה שלך. תודה רבה רבה והמון בהצלחה❤️"
ליטל

מפות ווייז

גלית

ורד

ליטל

עידית

ציון

קרן

ריקה

שילגית

עדנה

שתפו את כרטיס הביקור שלי

תודה, נחזור אליכם בהקדם